İş Başvuru Formu

Armada Çelik Yapı olarak, tüm iştiraklerimiz ve bağlı ortaklıklarımız için (hepsi birlikte “AKN Şirketler Grubu”) herhangi bir birimde çalışan istihdam edilmesi gerektiği takdirde, iş ilanları sadece Armada Çelik Yapı kurumsal web sitesi www.armadacelik.com üzerinden veya sözleşmeli olarak çalışmakta olduğumuzwww.kariyer.net / www.yenibiris.com üzerinden yayınlanmaktadır.





İK Vizyonu

Armada Çelik Yapı olarak;
Çelik Konstrüksiyon sektöründe ortak değerler yaratacak, kalıcılığı sağlayacak, güven ve verimlilik esasına dayanan katılımlı insan kaynakları sistemleri kurmak ve kurulan sistemleri öğrenen bir organizasyon olma hedefi ile sürekli geliştirerek yaşatmak.​

Eğitim Yönetimi

Armada Çelik Yapı; çalışanlarının bilgi ve becerilerini tanımalarına yardım eder, gelişme ihtiyaçlarını onlarla birlikte belirler; uygun eğitim programları ile bu ihtiyaçların giderilmesine olanak tanır. Mesleki eğitimler, çalışanların işle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yöneliktir. Eğitimlerin sonunda çalışanlara katılım belgesi/sertifika verilir.

Performans Yönetimi

Performans Yönetimi stratejimiz; çalışanların şirket hedeflerine yönelik çalışmalarını sağlamak ve şirket verimliliğine katkılarını artırmak amacıyla, geliştirmesi gereken alanlarını tespit ederek kişisel ve kariyer gelişimlerini sağlamaktır.

Armada Çelik Yapı olarak;
Başarılı performansın ölçümü için objektif, somut ve ölçülebilir kriterleri tespit ederek, başarılı performans gösteren çalışanlarımızı, kurum kültüründen beklenen davranışlara yöneltecek şekilde teşvik etmek ve ödüllendirmek hedefimizdir.​​

Kariyer Yönetimi

Şirketimizin vizyonuna ulaşabilmesi ve başarısını sürdürebilmesi için organizasyonun sürekli gelişmesi esastır.

Armada Çelik Yapı olarak;
Kariyer Yönetimindeki stratejimiz; çalışanların kariyerlerini, hem örgütün ihtiyaçlarını hem de kendi yetkinliklerini optimize eden bir biçimde planlanmasını ve yönetilebilmesini sağlayan sistematiği oluşturmak ve uygulamaktır.